Bilety i karnety

Pełne uczestnictwo i gwarancję udziału we wszystkich wydarzeniach festiwalu zapewnia karnet. Oprócz karnetów obowiązywać będą bilety jednodniowe oraz bilety na osobne wydarzenia towarzyszące. Część wydarzeń dostępna będzie za darmo.

Sprzedaż biletów i karnetów: Bilety jednodniowe oraz bilety na osobne wydarzenia

Link do zbiórki (jeśli chciałbyś nas wesprzeć dowolną kwotą): Festiwal Pojezierze Wolnych Myśli (zrzutka.pl)

Cena karnetu – 320 zł

Bilety jednodniowe uprawniają do uczestnictwa tylko w prelekcjach i spotkaniach autorskich w kinie Morena oraz w klubie festiwalowym. Nie uprawniają one w udziale w wycieczkach, koncercie Jacka Kleyffa, Limboskiego, warsztatach oraz w wydarzeniach 1 maja.

Cena biletów jednodniowych:

26 kwietnia – 50 zł – Bilet na 26.04 umożliwia udział we wszystkich wydarzeniach tego dnia na festiwalu.

27 kwietnia – 60 zł – Uwaga! Bilet jednodniowy 27.04 upoważnia do wejścia na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu w kinie Morena oraz galerii O.Mega z wyłączeniem koncertu Jacka Kleyffa. Nie upoważnia do udziału w warsztatach, a udział w wycieczkach jest możliwy wyłącznie w przypadku kiedy nie zostanie wyczerpany limit uczestników przez osoby z karnetami.

28 kwietnia – 60 zł – Uwaga! Bilet jednodniowy 28.04 upoważnia do wejścia na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu w kinie Morena oraz galerii O.Mega. Udział w wycieczkach jest możliwy wyłącznie w przypadku kiedy nie zostanie wyczerpany limit uczestników przez osoby z karnetami.

29 kwietnia – 50 zł – Uwaga! Bilet jednodniowy 29.04 upoważnia do wejścia na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu w kinie Morena oraz galerii O.Mega. Udział w wycieczkach jest możliwy wyłącznie w przypadku kiedy nie zostanie wyczerpany limit uczestników przez osoby z karnetami.

30 kwietnia – 50 zł – Uwaga! Bilet jednodniowy 29.04 upoważnia do wejścia na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu w kinie Morena oraz galerii O.Mega. Udział w wycieczkach jest możliwy wyłącznie w przypadku kiedy nie zostanie wyczerpany limit uczestników przez osoby z karnetami.

Koncert Jacka Kleyffa – 60 zł

Wykład i koncert Limboskiego – 40 zł

Koncert Bartka Przytuły (bilety sprzedawane tylko na miejscu w przypadku wolnych miejsc) – 20 zł

Warsztaty – Wprowadzenie do masażu tajskiego – 140 zł

PRZYSTANIE WYOBRAŹNI – 60 zł

BAL W GINAWIE – 60 zł