SOUND JOURNEY – Bartek Przytuła

Sound Journey to formuła koncertu relaksacyjnego, który sprzyja wypoczynkowi i medytacji. To dźwiękową podróż w rozluźniający ambient i transowe brzmienia. W przestrzeni, w harmonii i przepływie, uwijają się kojące wibracje instrumentów i śpiewu. W podróż zaprowadzi nas gitara rezofoniczna, ukulele, Ableton oraz misy tybetańskie.

Otwieramy się również na ekspresję z publiczności, co oznacza, że jeśli w trakcie poczujesz, że chcesz dołożyć od siebie wokalną cegiełkę, to będzie to mile widziane.

Przyjdź pomedytować, odpocząć, posłuchać… albo pochrapać.  Z uwagi na intymną naturę tego wydarzenia, prosimy o punktualne przybycie.

BARTUNIO Przytuła
Przyprawiający o dreszcze wokalista, gitarzysta, stwórca dzieł różnych, tancerz, powolny poeta szybkich wersów, błazen i anioł. Ostatnio także malarz. Naprawia psyche swoją rozpoznawalną, nieposkromioną mimiką i wreszcie potężną dawką muzycznych emocji płynących prosto z Serduszka. Jego muzyka jest mieszanką gatunków wywodzącą się z tradycji takich jak blues, folk i jazz, ale jego występy oparte są o leczenie muzyką oraz muzycznie zrozumiałą improwizację.

W ostatnim czasie eksperymentuje z muzyką ambientu występując w formatach Sound Journey, Kirtan oraz dzieląc się swoją muzyką podczas sesji jogi grupowej oraz podczas jamów tańca Contact Impro. Charyzmatyczny wokal, ciepło, nieprzewidywalność, surowe brzmienie gitary rezofonicznej i nieustanne poszukiwanie swojego głosu zostało już wielokrotnie docenione (kilkukrotny Wokalista Roku, Zwycięzca Polish Blues Challenge, Rawa Blues Festiwal, Galicja Blues Festiwal i wielu innych). Prowadzi autorskie warsztaty grupowej improwizacji wokalnej „InterAkcje Wokalne” oraz warsztaty tańca intuicyjnego Contact Impro.