Taniec intuicyjny z muzyką na żywo

TANIEC INTUICYJNY Z MUZYKĄ NA ŻYWO

Zaprosimy was najpierw do krótkiej medytacji na stojąco, żeby osadzić się w ciele, w oddechu i czuciu. Stopniowo, z łagodnością i ciekawością rozbudzimy w sobie ruch wypływający z naszego wnętrza, szukający przyjemności, w dialogu z powstającą w danej chwili muzyką, otaczającą nas przestrzenią i innymi tańczącymi.
Niczego nie musicie umieć, w żaden sposób nie musicie się przygotowywać, poruszać możecie się tak jak macie na to ochotę, jak niesie was muzyka, w kontakcie z tym co w Was w danym momencie żywe.

Olga Mytnik

Pianistka, dziennikarka, podróżniczka, nauczycielka. Zanurzona w muzyce od szóstego roku życia, a od kilku lat także w tańcu. Lubi rozmawiać ruchem i dźwiękiem. Współpracowała z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, Operą Krakowską i Filharmonią. Prowadzi warsztaty improwizacji muzycznej, regularnie grywa na jamach kontakt improwizacji. Zakochana w Indyjskich Himalajach, o których opowiada podczas prelekcji podróżniczych. W muzyce ceni przestrzeń, szczerość i prostotę. Te jakości stara się przekazywać w swoich improwizacjach.

Joanna Skrzyszowska

Trenerka empatycznej komunikacji, coach językowy, bodyworkerka, tancerka z pasji. Zakochana w izraelskim języku ruchowym gaga.people, z którego czerpie garściami w swoich własnych eksploracjach tanecznych i prowadzonych warsztatach. W ruchu szuka przede wszystkim wolności, przyjemności, przepływu i radosnego kontaktu z innymi tańczącymi. Tworzy przestrzenie swobodnej ekspresji i wspólnoty – w ruchu, w komunikacji, w eksplorowaniu siebie.

BARTUŃO Przytuła

Muzyk, twórca, tancerz, powolny poeta szybkich wersów, błazen i anioł; ostatnio także malarz. Z Serduszka gra na gitarze
rezofonicznej, ukulele, harmonijce, ale przede wszystkim lubi śpiewać.
W ostatnim czasie eksperymentuje z muzyką ambientu występując w formatach Sound Journey, Kirtan oraz dzieląc się swoją muzyką podczas sesji jogi grupowej oraz podczas jamów tańca Contact Impro.
Prowadzi autorskie warsztaty grupowej improwizacji wokalnej „InterAkcje Wokalne” oraz warsztaty tańca intuicyjnego.