27 KWIETNIA (SOBOTA)

10.00 – Wycieczka z archeologiem Bogdanem Przybyłą “Okolice Brzeźnicy – pradzieje i granice” (wyjazd do Brzeźnicy z Ińska spod kina Morena)

10.00 – “Brzeźnica na pTak!” – wycieczka po Brzeźnicy z ornitologami z Fundacji “Jestem na pTak” (wyjazd do Brzeźnicy z Ińska spod kina Morena)

10.00 – Spacer po Brzeźnicy z arborystami Aleksandrą Kruszewską i Mariuszem Matuszewskim (wyjazd do Brzeźnicy z Ińska spod kina Morena)

10.00 – Warsztaty z Karoliną Marcinkowską “Tajskie inspiracje. Wprowadzenie do masażu tajskiego – warsztaty” (Ińsko – sala gimnastyczna) (UWAGA! TYLKO DLA OSÓB Z KARNETAMI)

12.30 – Sound Journey – Koncert Bartka Przytuły (Dom Wszystkich Istot – Kościół w Brzeźnicy)

14.30 – Inauguracja herbaciarni. Ania Kozłowska “Herbata indyjskich krajobrazów – podróż po plantacjach” + degustacja herbat (Klub festiwalowy – O.MEGA)

16.00 – Warsztaty z Karoliną Marcinkowską “Tajskie inspiracje. Wprowadzenie do masażu tajskiego – warsztaty” (Ińsko) (DLA OSÓB BEZ KARNETÓW)

16.00 – Szymon Opryszek “Meksykańskie szlaki przemytnicze” (Kino Morena)

17.00 – “Okultura” – spotkanie z socjologiem, wydawcą i tłumaczem Darkiem Misiuną (Kino Morena)

18.00 – “Ostatnia minuta. Pieszo przez Antropocen” – spotkanie z dziennikarzem naukowym Tomaszem Ulanowskim (Kino Morena)

19.00 – Wojtek Ganczarek “Paragwaj: Były lasy, jest mięso” (Kino Morena)

20.00 – Agnieszka Rostkowska “Sri Sri Joga” (Kino Morena)

21.30 – KONCERT – Wielkie Nie Wiem z Jackiem Kleyffem (Kino Morena)

24.00 – Droga Mleczna – spacer z Arkadiuszem Lorkiem – fotografem ińskiego nieba (wyjście spod kina Morena)